Najbliższe odjazdy
Przystanek: Górnośląska Rogatka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 12:55
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:55
| Górnośląska Rogatka | 2 | 12:57
| Chopina | 3 | 12:58
| Parczewskiego Wodna | 4 | 12:59
| Parczewskiego | 5 | 13:00
| Plac Jana Pawła II | 6 | 13:02
| Sukiennicza | 7 | 13:04
| Częstochowska Teatr | 8 | 13:05
| Częstochowska Inkubator | 9 | 13:07
| Częstochowska Rypinek | 10 | 13:08
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 13:09
| Częstochowska Szkoła | 12 | 13:11
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 13:12
| Częstochowska WSK | 14 | 13:13
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 13:14
| Księżnej Jolanty | 16 | 13:15
| Księżnej Jolanty Most | 17 | 13:16
| Pokrzywnicka Starożytna | 18 | 13:17
| Pokrzywnicka Pasterska | 19 | 13:18
| Pokrzywnicka Miodowa | 20 | 13:19
| Pokrzywnicka Tama | 21 | 13:20
| Szałe KTW | 22 | 13:21
| Szałe Przystań | 23 | 13:23
| Szałe Klub | 24 | 13:24
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 09 min o 12:58
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:58
| Górnośląska Rogatka | 2 | 13:00
| Chopina | 3 | 13:01
| Parczewskiego Wodna | 4 | 13:02
| Parczewskiego | 5 | 13:04
| Plac Jana Pawła II | 6 | 13:06
| Łódzka Warszawska | 7 | 13:08
| Łódzka OSRiR | 8 | 13:09
| Łódzka Sportowa | 9 | 13:10
| Łódzka Miła | 10 | 13:11
| Łódzka Tyniec | 11 | 13:13
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 13:15
| Łódzka Lubelska | 13 | 13:16
| Łódzka Winiary | 14 | 13:17
| Łódzka Okrąglicka | 15 | 13:18
| Zduny | 16 | 13:20
| Opatówek Dróżnik | 17 | 13:22
| Opatówek Hellena | 18 | 13:23
| Opatówek Szkoła | 19 | 13:24
| Opatówek |
|
|
|
za: 19 min o 13:08
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:08
| Górnośląska Rogatka | 2 | 13:10
| Chopina | 3 | 13:11
| Parczewskiego Wodna | 4 | 13:12
| Parczewskiego | 5 | 13:13
| Plac Jana Pawła II | 6 | 13:15
| Sukiennicza | 7 | 13:17
| Częstochowska Teatr | 8 | 13:18
| Częstochowska Inkubator | 9 | 13:20
| Częstochowska Rypinek | 10 | 13:21
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 13:22
| Częstochowska Szkoła | 12 | 13:24
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 13:25
| Częstochowska WSK | 14 | 13:26
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 13:27
| Księżnej Jolanty | 16 | 13:28
| Księżnej Jolanty Most | 17 | 13:30
| Starożytna Osadnicza | 18 | 13:32
| Starożytna Szałasowa | 19 | 13:33
| Starożytna Bizantyjska | 20 | 13:34
| Wolica Las | 21 | 13:36
| Borek I | 22 | 13:38
| |
|
|
|
za: 22 min o 13:11
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:11
| Górnośląska Rogatka | 2 | 13:13
| Chopina | 3 | 13:14
| Parczewskiego Wodna | 4 | 13:15
| Parczewskiego | 5 | 13:16
| Plac Jana Pawła II | 6 | 13:18
| Sukiennicza | 7 | 13:20
| Częstochowska Teatr | 8 | 13:21
| Częstochowska Inkubator | 9 | 13:23
| Częstochowska Rypinek | 10 | 13:24
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 13:25
| Częstochowska Szkoła | 12 | 13:27
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 13:28
| Częstochowska WSK | 14 | 13:29
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 13:31
| Częstochowska Giełda | 16 | 13:33
| Rzymska Piwonice | 17 | 13:35
| Rzymska Celtycka | 18 | 13:37
| Rzymska Romańska | 19 | 13:38
| Romańska Wenedów | 20 | 13:40
| Romańska Szkoła | 21 | 13:42
| Romańska Pętla | 22 | 13:43
| Zachodnia Celtycka | 23 | 13:44
| Zachodnia | 24 | 13:45
| Zachodnia Działki | 25 | 13:47
| Obozowa Pętla | 26 | 13:48
| Obozowa Wega | 27 | 13:49
| Obozowa Centrozłom | 28 | 13:50
| Obozowa Przychodnia | 29 | 13:52
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 27 min o 13:16
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:16
| Górnośląska Rogatka | 2 | 13:18
| Chopina | 3 | 13:19
| Parczewskiego Wodna | 4 | 13:20
| Parczewskiego | 5 | 13:22
| Plac Jana Pawła II | 6 | 13:24
| Łódzka Warszawska | 7 | 13:26
| Łódzka OSRiR | 8 | 13:27
| Łódzka Sportowa | 9 | 13:28
| Łódzka Miła | 10 | 13:29
| Łódzka Tyniec | 11 | 13:31
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 13:33
| Łódzka Lubelska | 13 | 13:34
| Łódzka Winiary | 14 | 13:35
| Kołobrzeska Okrąglicka | 15 | 13:37
| Połaniecka | 16 | 13:38
| Chocimska | 17 | 13:40
| Lubelska Winiary | 18 | 13:41
| Leśna | 19 | 13:42
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 34 min o 13:23
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:23
| Górnośląska Rogatka | 2 | 13:25
| Chopina | 3 | 13:26
| Parczewskiego Wodna | 4 | 13:27
| Parczewskiego | 5 | 13:28
| Plac Jana Pawła II | 6 | 13:30
| Sukiennicza | 7 | 13:32
| Częstochowska Teatr | 8 | 13:33
| Częstochowska Inkubator | 9 | 13:35
| Częstochowska Rypinek | 10 | 13:36
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 13:37
| Częstochowska Szkoła | 12 | 13:39
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 13:40
| Częstochowska WSK | 14 | 13:41
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 13:42
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
Powrót | | Następne dojazdy |