Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zamoście
dni robocze
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:30 godz : min o 07:27
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:27
| Zamoście | 2 | 07:29
| Aleja Jana Pawła II | 3 | 07:31
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 4 | 07:32
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 07:34
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 6 | 07:35
| Wojska Polskiego / rynek | 7 | 07:37
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 8 | 07:38
| 1 Maja / Komenda Policji | 9 | 07:39
| Kwiatowa | 10 | 07:40
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 11 | 07:41
| Sienkiewicza | 12 | 07:43
| Aleja Włókniarzy | 13 | 07:46
| Czapliniecka / LO | 14 | 07:48
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 03:30 godz : min o 08:27
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:27
| Zamoście | 2 | 08:29
| Aleja Jana Pawła II | 3 | 08:31
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 4 | 08:32
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 08:34
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 6 | 08:35
| Wojska Polskiego / rynek | 7 | 08:37
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 8 | 08:38
| 1 Maja / Komenda Policji | 9 | 08:39
| Kwiatowa | 10 | 08:40
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 11 | 08:41
| Sienkiewicza | 12 | 08:43
| Aleja Włókniarzy | 13 | 08:46
| Czapliniecka / LO | 14 | 08:48
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 09:50 godz : min o 14:47
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:47
| Zamoście | 2 | 14:49
| Aleja Jana Pawła II | 3 | 14:51
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 4 | 14:52
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 14:54
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 6 | 14:55
| Wojska Polskiego / rynek | 7 | 14:57
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 8 | 14:58
| 1 Maja / Komenda Policji | 9 | 14:59
| Kwiatowa | 10 | 15:00
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 11 | 15:01
| Sienkiewicza | 12 | 15:03
| Aleja Włókniarzy | 13 | 15:06
| Czapliniecka / LO | 14 | 15:08
| Szpital / krańcówka |
|
Powrót | | Następne dojazdy |