Najbliższe odjazdy
Przystanek: Czapliniecka / Grabowa - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23 min o 14:14
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:14
| Czapliniecka / Grabowa | 2 | 14:15
| Szpital / krańcówka | 3 | 14:16
| Czapliniecka / ZSP | 4 | 14:18
| Czapliniecka / Włókniarzy | 5 | 14:20
| Mielczarskiego | 6 | 14:23
| Sienkiewicza | 7 | 14:24
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 8 | 14:25
| Plac Wolności | 9 | 14:26
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 10 | 14:27
| Staszica / 1 Maja | 11 | 14:28
| 1 Maja / stadion | 12 | 14:30
| 1 Maja / przychodnia | 13 | 14:32
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 14 | 14:34
| Lipowa / rondo | 15 | 14:35
| Wyszyńskiego / kościół | 16 | 14:36
| Wyszyńskiego / Sercańska | 17 | 14:37
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 18 | 14:38
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 19 | 14:39
| Wojska Polskiego / wiadukt | 20 | 14:41
| Wojska Polskiego / Zamoście | 21 | 14:42
| | 22 | 14:43
| | 23 | 14:44
| | 24 | 14:45
| | 25 | 14:46
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 44 min o 14:35
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:35
| Czapliniecka / Grabowa | 2 | 14:37
| Szpital / krańcówka | 3 | 14:38
| Czapliniecka / ZSP | 4 | 14:40
| Czapliniecka / Włókniarzy | 5 | 14:41
| Czapliniecka / rondo | 6 | 14:43
| Lipowa / rondo | 7 | 14:45
| Lipowa / park | 8 | 14:46
| Lipowa / Grażyny | 9 | 14:47
| Lipowa / Ludwikowska | 10 | 14:48
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
|
|
za: 01:37 godz : min o 15:28
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:28
| Czapliniecka / Grabowa | 2 | 15:30
| Szpital / krańcówka | 3 | 15:32
| Czapliniecka / ZSP | 4 | 15:33
| Czapliniecka / Włókniarzy | 5 | 15:35
| Mielczarskiego | 6 | 15:37
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 15:38
| Wojska Polskiego / rondo | 8 | 15:40
| Wojska Polskiego / Edwardów | 9 | 15:41
| Wojska Polskiego / blok 201 | 10 | 15:42
| Plac Dolnośląski | 11 | 15:44
| Armii Krajowej / stacja paliw | 12 | 15:45
| Armii Krajowej / Kolejowa | 13 | 15:46
| Staszica / Budryka | 14 | 15:47
| Budryka / szkoła | 15 | 15:48
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 01:57 godz : min o 15:48
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:48
| Czapliniecka / Grabowa | 2 | 15:49
| Szpital / krańcówka | 3 | 15:50
| Czapliniecka / ZSP | 4 | 15:52
| Aleja Włókniarzy / cmentarz | 5 | 15:54
| Wyszyńskiego / kościół | 6 | 15:55
| Wyszyńskiego / Sercańska | 7 | 15:56
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 15:57
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 9 | 15:58
| Wojska Polskiego / wiadukt | 10 | 15:59
| Przemysłowa / PKS | 11 | 16:00
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 02:44 godz : min o 16:35
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:35
| Czapliniecka / Grabowa | 2 | 16:37
| Szpital / krańcówka | 3 | 16:38
| Czapliniecka / ZSP | 4 | 16:40
| Czapliniecka / Włókniarzy | 5 | 16:41
| Czapliniecka / rondo | 6 | 16:43
| Lipowa / rondo | 7 | 16:45
| Lipowa / park | 8 | 16:46
| Lipowa / Grażyny | 9 | 16:47
| Lipowa / Ludwikowska | 10 | 16:48
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
|
|
za: 03:12 godz : min o 17:03
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:03
| Czapliniecka / Grabowa | 2 | 17:04
| Szpital / krańcówka | 3 | 17:07
| Czapliniecka / ZSP | 4 | 17:08
| Czapliniecka / Włókniarzy | 5 | 17:10
| Mielczarskiego | 6 | 17:12
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 17:13
| Wojska Polskiego / rondo | 8 | 17:15
| Wojska Polskiego / Edwardów | 9 | 17:16
| Wojska Polskiego / blok 201 | 10 | 17:17
| Plac Dolnośląski | 11 | 17:19
| Armii Krajowej / stacja paliw | 12 | 17:20
| Armii Krajowej / Kolejowa | 13 | 17:21
| Staszica / Budryka | 14 | 17:22
| Budryka / szkoła | 15 | 17:23
| Budryka / pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |