Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dąbrowskiego - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 14:52
Nowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:52
| Dąbrowskiego | 2 | 14:54
| Kwiatowa | 3 | 14:55
| Plac Wolności | 4 | 14:56
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 5 | 14:58
| Staszica / Czyżewskiego | 6 | 15:00
| Sienkiewicza / os. Żołnierzy POW | 7 | 15:03
| Piłsudskiego / Polna | 8 | 15:06
| Piłsudskiego / Nowa | 9 | 15:08
| Dolna I | 10 | 15:09
| Dolna II | 11 | 15:10
| Nowa |
|
|
|
za: 19 min o 14:53
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:53
| Dąbrowskiego | 2 | 14:55
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 3 | 14:57
| Staszica / 1 Maja | 4 | 14:58
| św. Faustyny Kowalskiej | 5 | 14:59
| Budryka / Szmaragdowa | 6 | 15:01
| Budryka / pętla | 7 | 15:02
| Budryka / Mioceńska | 8 | 15:03
| Staszica / rondo | 9 | 15:04
| Armii Krajowej / Kolejowa | 10 | 15:07
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 11 | 15:08
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 12 | 15:09
| Wyszyńskiego / Sercańska | 13 | 15:10
| Wyszyńskiego / kościół | 14 | 15:12
| Lipowa / rondo | 15 | 15:14
| Czapliniecka / rondo | 16 | 15:15
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 17 | 15:16
| Czapliniecka / LO | 18 | 15:18
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 28 min o 15:02
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:02
| Dąbrowskiego | 2 | 15:04
| 1 Maja / hala sportowa | 3 | 15:06
| Staszica / os. Słoneczne | 4 | 15:08
| Budryka / szkoła | 5 | 15:10
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 15:36
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:36
| Dąbrowskiego | 2 | 15:38
| 1 Maja / hala sportowa | 3 | 15:40
| Staszica / os. Słoneczne | 4 | 15:41
| Staszica / rondo | 5 | 15:42
| Goetla | 6 | 15:44
| Piotrkowska / Zdzieszulice Górne | 7 | 15:46
| Piotrkowska / Zdzieszulice Dolne | 8 | 15:48
| Piotrkowska | 9 | 15:50
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 15:41
Czyżewskiego / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:41
| Dąbrowskiego | 2 | 15:43
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 3 | 15:44
| Staszica / Czyżewskiego | 4 | 15:45
| Olsztyńska / Wspólna | 5 | 15:46
| Olsztyńska / Mazowiecka | 6 | 15:47
| Warszawska | 7 | 15:48
| Słoneczna / Popiełuszki | 8 | 15:49
| Słoneczna / Żytnia | 9 | 15:51
| Czyżewskiego / Chmielowskiego | 10 | 15:52
| Czyżewskiego / Kasztanowa | 11 | 15:53
| Czyżewskiego / Jutrzenki | 12 | 15:54
| Czyżewskiego / Wspólna | 13 | 15:55
| Czyżewskiego / pętla |
|
|
|
za: 01:09 godz : min o 15:43
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:43
| Dąbrowskiego | 2 | 15:45
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 3 | 15:47
| Staszica / 1 Maja | 4 | 15:48
| św. Faustyny Kowalskiej | 5 | 15:49
| Budryka / Szmaragdowa | 6 | 15:51
| Budryka / pętla | 7 | 15:52
| Budryka / Mioceńska | 8 | 15:53
| Staszica / rondo | 9 | 15:54
| Armii Krajowej / Kolejowa | 10 | 15:58
| Wojska Polskiego / wiadukt | 11 | 16:00
| Przemysłowa / PKS | 12 | 16:00
| Przemysłowa / Batis |
|
Powrót | | Następne dojazdy |